PostWysłany: |3 Styczeń 2008 (Czwartek)|, o 20:58:43    Temat postu: KH Sanok

Posty: 36

Pomógł: 4 razy
Skąd: "MiaSTSo Hokeja"

PostWysłany: |13 Styczeń 2008 (Niedziela)|, o 22:05:39    Temat postu:

Cieszy mnie postawa zawodnikow po dzisiejszym meczu z Polonia 1 Tercja wygrana 4-0 a mogla sie skonczyc conajmniej 7-8:0 2 akcje sam na sam tyle strzalow chyba nawet 2 poprzeczki 2 Tercja juz trosdzke odpuszczona a 3 znowu swoje ale swietnie bronil bramkarz Poloni, duzo ludzi dobry doping jeszcze zeby raz TKH przegralo i Sanoczanie wygraja wszystkie mecze wychodzimy z 7 miejsca i bijemy Tychy Wesoly albo Pasy Wesoly
Pozdro :wink:

Sanoczanie już w pierwszej tercji rozbili gości zdobywać cztery bramki z czego trzy w liczebnej przewadze. Najpierw w 2 minucie dokładne podanie Macieja Mermera wzdłuż bramki wykorzystał Pavol Melichercik. W odpowiedzi pod bramką sanoczan zawrzało ale w zamieszaniu podbramkowym gdy Zborowski już leżał w ostatniej chwili krążek wybił obrońca gospodarzy. W 6 minucie będąc sam przed bramką doświadczony Krzysztof Kuźniecow nie trafił w bramkę. W 8 minucie na ławkę kar powędrował Bartłomiej Kowalski i Michał Krokosz co wykorzystali sanoczanie. Strzał Wojciecha Milana obronił Szydłowski ale będący przed nim Caban umieścił krążek w bramce strzelając nad bramkarzem gości. Dokładnie minutę później hokeiści z Sanoka ponownie wykorzystali grę w podwójnej przewadze (na ławce dodatkowo zasiadł Banaszczak). Dwukrotnie Tomasz Demkowicz próbował piekielnie mocnym strzałem pokonać Szydłowskiego, pierwsza próba minęła bramkę a druga już znalazła drogę do siatki. W 13 minucie z kontrą ruszył Jakub Lustinec ale jego strzał trafił w słupek, dobitka partnera z ataku minęła bramkę. W 15 minucie bardzo ładną akcję zespołową przeprowadzili gospodarze, Zborowski odegrał do Demkowicza, ten popędził przez pół lodowiska następnie zagrał wzdłuż bramki do Ondreja Lauko a ten będąc przed bramkarzem trafił prosto w niego. Czwartą bramką padła w 17 minucie po akcji czwartej formacji. Marcin Biały dostrzegł będącego przed bramką Adriana Maciejkę a młody napastnik z bliska pokonał golkipera przyjezdnych.

Na początku drugiej odsłony do głosu doszli Bytomianie. Gdy grali w przewadze pięknym uderzeniem z niebieskiej popisał się Pavel Urban, krążek po jego strzale wylądował w okienku bramki Zborowskiego. Niecałą minutę później przyjezdni grali w podwójnej przewadze, jednak nie zagrozili poważnie bramce strzeżonej przez „Zborę”. W 23 minucie wychodzący z ławki kar Wojciech Milan przechwycił krążek jednak w sytuacji „oko w oko” z bramkarzem gości strzelił nad bramką. W 25 minucie błąd popełniła obrona Peter Tokos idealnie zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Jakuba Lustinca a Czech w sytuacji sam na sam nie dał szans Zborowskiemu. Jeszcze w 28 minucie po indywidualnej akcji Michał Radwański zdobył piątą bramkę, kładąc bramkarza i umieszczając krążek obok niego. Od tego momentu gra trochę przygasła.

W ostatniej odsłonie toczyła się wyrównana walka, choć gospodarze powinni zdobyć jeszcze bramkę. W 42 i 44 minucie Grzesik i Caban w sytuacji sam na sam nie znaleźli sposobu by pokonać Szydłowskiego. W odpowiedzi jeszcze Kuźniecow i Puzio zmarnowali dobre sytuacje do zdobycia bramki. Więcej bramek w meczu już kibice nie zobaczyli a zwycięstwo sanoczanom przyszło dość pewnie choć gospodarze koncertowo grali tylko w pierwszej odsłonie spotkania.

KH Sanok - Polonia Bytom 5:2 (4:0, 1:2, 0:0)

Bramki: 1:0 Melichercik - Mermer (2:11 w przewadze), 2:0 Caban - Milan - Rąpała (8:22 w podwójnej przewadze), 3:0 Demkowicz - Michał Radwański - Guriczan (9:23 w podwójnej przewadze), 4:0 Maciejko - Biały - Guriczan (17:30), 4:1 P. Urban - Kuźniecow - Lustinec (20:18 w przewadze), 4:2 Lustinec - Tokos (24:58), 5:2 Michał Radwański (28:14).

KH: Zborowski – Guriczan (2), Demkowicz; Michał Radwański, Lauko, Maciej Radwański (2) - Ćwikła, Rąpała; Milan (2), Mermer, Caban – Sekacz (2), Ciepły (4); Biały, Melichercik, R. Kostecki - Grzesik, Strzyżowski, Maciejko.

Polonia: Szydłowski - Piecuch, P. Urban (2); Tokos, Lustinec (4), Kuźniecow – Banaszczak (2), Steckiewicz (2); D. Puzio (2), Ł. Rutkowski, Salamon (2) - Lerch, Kowalski (2); Krokosz (4), Garbarczyk, Kłaczyński.

Kary: 12 – 20 min.
Sędziowali: Waldemar Kupiec – Paweł Kobielusz, Rafał Gawron
Strzały: 37:14